Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 26.10.2010, 21:53
Wreszcie jakieś pozytywne symptomy. Czasem nieudolnie, chaotycznie i niedokładnie, ale jednak trochę gry piłką było. Dzidy w ostateczności, no i niepotrzebnie się cofnęli na koniec zamiast grać dalej swoje.

Dać holendrowi popracować spokojnie, a zobaczymy. Guardiolą ani Mourinho on nie jest, ale może coś z tego będzie.