|
Pawełek kolejny świetny mecz, nie miał za dużo interwencji ale 3-4 razy pokazał klasę. Kapitalne trener dodał mu pewności siebie. Wreszcie dobry mecz Clebera(+stare dobre wyjścia do ofensywy), znów cienki Bunozy. Garguła umiejętnie rozrzucał piłki co wreszcie zaowocowało równą grą 2 skrzydłami. Jak dla mnie słabszy mecz Wilka z powodu dużej ilości niedokładnych zagrań. Super Małecki i Kirm śmigali na skrzydłach, szkoda że Kiro nie zabierze troche Małeckiemu umiejętności dryblingu. Rios dziś nie miał swojego dnia, szkoda bo szansa może się nie powtórzyć. Trener powinien to zauważyć i zdjąć go w przerwie żeby się chłopak nie męczył. Żuraw to ewenement 5 kontaktów z piłką 1 kopnięta od niechcenia i 3 straty i golll, brawo Maciek!
Znalazł ktoś statystyki z meczu, jestem ciekawy ile oddaliśmy strzałów.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|