Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 26.10.2010, 21:46
Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie (po raz kolejny ciężka kontuzja kolana - trochę obawiam się o wyjazd do Poznania, ale mam nadzieję że dam jakoś rade) nie mogłem być na meczu, ale naprawdę bardzo podobała mi się gra Wiślaków w dniu dzisiejszym Wymieniali podania, wychodzenie na pozycje, ciągły ruch. O to chodzi. Ogrooomny plus przy nazwiskach Małeckiego, Wilka i Cikosa przede wszystkim. Erik zagrał wielki mecz dziś, oby powtórzył to samo z Amiką w niedziele, będą z niego ludzie
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!