|
Dla mnie Boukhari wręcz przeciwnie...najgorszy na boisku. Nikt tak jak on nie zwalnia gry Wisły...zszedł z boiska i odrazu piłka chodziła szybciej...W każdym razie, będzie to duża radość dla mnie że nie będę musiał go oglądać w następnym meczu...
Sam mecz, ciężki...choć ostatnie 10 minut w ataku to jest właśnie to o co chodzi. Pozytywnie zaskoczył Czikosz choć mam wrażenie że musi jeszcze bardzo popracować nad taktyką bo w innych meczach (zwłaszcza z Lechią) zbyt często gubi krycie. Najlepszy na boisku jak dla mnie Cleber. Powinien grać w następnym meczu z Chavezem bo Bunoza jest jak dla mnie na Wisłę za słaby.
|