Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5060
Stary 26.10.2010, 21:42
Ale nie rozumiem, zęby bolą bo nie wygrywamy po 3:0 ? Czy o co chodzi ? Wg mnie gra powoli zaczyna się układać. Faktycznie nie jesteśmy jeszcze mocni, ale widać pomysł jak ma drużyna grać. Z resztą dzisiaj gdyby Cleber strzelił swoje i Kirm nie uderzył w słupek to byłoby bardziej przekonywujące zwycięstwo. Widzew nie miał żadnej setki, bezradni byli.
..
Odpowiedz cytując