Ale nie rozumiem, zęby bolą bo nie wygrywamy po 3:0 ? Czy o co chodzi ?

Wg mnie gra powoli zaczyna się układać. Faktycznie nie jesteśmy jeszcze mocni, ale widać pomysł jak ma drużyna grać. Z resztą dzisiaj gdyby Cleber strzelił swoje i Kirm nie uderzył w słupek to byłoby bardziej przekonywujące zwycięstwo. Widzew nie miał żadnej setki, bezradni byli.