Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
krystiano
Member
Od: 10.2006
Skąd: Grudziądz
Offline
#
420
26.10.2010, 21:40
Panowie przedewszstkim w końcu STRZELAMY z DYSTANSU!
krystiano
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krystiano
Znajdź inne posty napisane przez krystiano