Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5055
Stary 26.10.2010, 21:09
Chyba jednak troszkę przeinaczasz jego wypowiedź. Z tego co pamiętam to mówił delikatnie co innego. Po za tym przegrał z klubem w którym władzę sprawuje polski szkoleniowiec więc w żadnym wypadku nie jest to sprzeczne z tym co mówisz że on powiedział
Odpowiedz cytując