Wyświetl pojedynczy post
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 26.10.2010, 20:57
po kiego uja Bunoza strzela te wolneeeeeeee!!!!!!!!!!!nierozumiem,jest Gargual!!!!on ma lepsza noge przy naj mniej trafi w bramke