Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
losiu2001
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
352
26.10.2010, 20:57
po kiego uja Bunoza strzela te wolneeeeeeee!!!!!!!!!!!nierozumiem,jest Gargual!!!!on ma lepsza noge przy naj mniej trafi w bramke
losiu2001
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do losiu2001
Znajdź inne posty napisane przez losiu2001