|
Ja tam zadowolony jestem, no może prócz obrony i tego, że nie stwarzamy sobie klarownych sytuacji. Paljic naprawdę b. fajnie, za to irytuje mnie gra Cikosa. Żadnej dobrej wrzutki, straty, schodzi do środka, aż się prosi, aby jego stroną wejść.
Doping w pewnych momentach na plus.
|