Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2010, 20:24
Ja tam zadowolony jestem, no może prócz obrony i tego, że nie stwarzamy sobie klarownych sytuacji. Paljic naprawdę b. fajnie, za to irytuje mnie gra Cikosa. Żadnej dobrej wrzutki, straty, schodzi do środka, aż się prosi, aby jego stroną wejść.
Doping w pewnych momentach na plus.
Tylko jeden klub !