Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
319
26.10.2010, 19:58
Czy mi sie wydaje czy TVP sport ma 1 kamere ? bo jakos nie widze powtorek chociazby przy spalonych
Podoba mi sie gra Wisly graja spokojnie i pewnie.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori