Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 26.10.2010, 19:58
Czy mi sie wydaje czy TVP sport ma 1 kamere ? bo jakos nie widze powtorek chociazby przy spalonych
Podoba mi sie gra Wisly graja spokojnie i pewnie.