Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10824
Stary 26.10.2010, 19:48
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A co do raportów. Transparency International w Berlinie opublikowała raport 178 najbardziej skorumpowanych krajów na świcie. Polska ostatnio zajmowała 49 lokatę,obecnie poszła w górę i jest na 41.
Im wyżej tym lepiej. Bananowa republika pełną gębą.
Kondominium może od razu? Nie wiem na jakiej podstawie takie wyniki,ale korupcja u nas jest, to oczywiste. CBA zamiast działać zostało umoczone w partyjne rozgrywki.
Tylko Wisła!