Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Raito
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1758
26.10.2010, 19:42
ITI mnie rozwala.Nie wiem czy ktoś zauważył ale na tvn turbo podczas meczu Śląsk-Legia gdy było śpiewane Legia to stara ... to kibice bylii wyciszani żeby nie było słychać wyzwisk na Legie
Raito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raito
Znajdź inne posty napisane przez Raito