Wyświetl pojedynczy post
Raito
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1758
Stary 26.10.2010, 19:42
ITI mnie rozwala.Nie wiem czy ktoś zauważył ale na tvn turbo podczas meczu Śląsk-Legia gdy było śpiewane Legia to stara ... to kibice bylii wyciszani żeby nie było słychać wyzwisk na Legie
Odpowiedz cytując