Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36081
Stary 26.10.2010, 18:57
Buric ostatnio gra słabo - przytrafiają mu się takie gafy, że aż głowa boli. Sandomierski może trochę lepszy, ale ile on kosztuje? Może by wyciągnęli wreszcie jakiegoś młodego, zdolnego grajka na tę pozycję. Tylko pytanie - kogo?
Odpowiedz cytując