|
Celeban to jakiś dziwny jest. Zamiast iść na bramkę, to przy dotknięciu Wawrzyniaka wywala się żeby wymusić 11-stkę. Tak teraz nie rozumiem czemu sędzia nie podyktował karnego po wejściu w niego Machnowskiego.
A co z Antolovicem?jaki los tego geniusza?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|