Oldpara napisał(a):

No dobra, to jaki mecz przegraliśmy przez Pawełka?
Nie chodiz mi o niepewne interwencje z których ostatecznie nic nie wynikło, albo bramki jak ta z Zagłębiem na 4:1 kiedy całą drużyna była już w połowie drogi do szatni.
On oczywiście jest średni, ale Buric i Sandomierski są absolutnie poza zasięgiem, a każdy nowy po 300 tys EUR- 400 tys EUR. to ryzyko następnego Jovanica, czyli bramkarza gorszego niż Pawełek.
|
Ruch: bramka Nykiela
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...iel__1_0_.html
bramka w meczu z Górnikiem:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._0__Kwiek.html
czy pierwsza i druga puszczona w niesławnym laniu od Lecha przy Reymonta
dalej nie chce mi się już szukać
bo i po co
Burić? Chryste panie toż to wyrób Pawełkopodobny