Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36079
Stary 26.10.2010, 17:11
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
No dobra, to jaki mecz przegraliśmy przez Pawełka?
Nie chodiz mi o niepewne interwencje z których ostatecznie nic nie wynikło, albo bramki jak ta z Zagłębiem na 4:1 kiedy całą drużyna była już w połowie drogi do szatni.

On oczywiście jest średni, ale Buric i Sandomierski są absolutnie poza zasięgiem, a każdy nowy po 300 tys EUR- 400 tys EUR. to ryzyko następnego Jovanica, czyli bramkarza gorszego niż Pawełek.
Ruch: bramka Nykiela http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...iel__1_0_.html

bramka w meczu z Górnikiem: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._0__Kwiek.html
czy pierwsza i druga puszczona w niesławnym laniu od Lecha przy Reymonta
dalej nie chce mi się już szukać
bo i po co
Burić? Chryste panie toż to wyrób Pawełkopodobny
Ostatnio edytowane przez emjot : 26.10.2010 o godz. 17:22.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując