dynek.pl napisał(a):

|
a kto pokazuje mecz i ustala pore transmisji ?
|
Taka godzina została ustalona po to, żeby kibic piłkarski mógł obejrzeć jak najwięcej meczów i po to żeby one się na siebie nie nakładały.Ktoś musiał po prostu zacząć o tej porze.
Zaraz po meczu Korona-Jagiellonia, na TVN Turbo będzie kolejny, Śląsk-Legia.