Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5048
Stary 26.10.2010, 16:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
a kto pokazuje mecz i ustala pore transmisji ?
Taka godzina została ustalona po to, żeby kibic piłkarski mógł obejrzeć jak najwięcej meczów i po to żeby one się na siebie nie nakładały.Ktoś musiał po prostu zacząć o tej porze.
Zaraz po meczu Korona-Jagiellonia, na TVN Turbo będzie kolejny, Śląsk-Legia.
Odpowiedz cytując