Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7931
Stary 26.10.2010, 16:46
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
O widze ze temat C+ powrocil i ich komentarzy do tak zwanych "kontrowersji". Ja szczerze mowiac bylbym sklonny aby napisac z kilka maili do C+ z pytaniem dotyczacym tych dwoch przypadkow i dlaczego komentatorzy i reporterzy C+ zajeli sie Chavezem a sprawa z Vrdoljakiem zostala bez echa. Tym bardziej ze chetnie co chwile C+ podkresla ze sa za gra fair play itd itp.
O właśnie i niech komentatorzy odpowiedzą na to pytanie z ogromnym uśmiechem na twarzy podczas Ligi + Extra.

Odpowiedz cytując