Jaroo1 napisał(a):

Ja tam zawsze gram na wersji normalnej jak jeszcze nie ma patchow i gra sie normalnie. Jak kolega wyzej pisze da sie, a takie narzekanie to chyba tylko po to aby szukac dziury w calym, ot taka Polska cecha narodowa
|
Oczywiscie ze da sie grac bez patchy, ale w demie czesto mnie wywala do windowsa, jest tez "maly problem" np z iloscia slupkow i poprzeczek. Sa tez drobne bugi, a ja jako fanatyk tej gry od CM 00/01 wole dopieszczone wersje
JOSE
polecam VfB Stuttgart, trzeba się wykazac ale przy dobrym prowadzeniu spokojnie można zrobić z niego jeden z lepszych klubow europy