Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4442
Stary 26.10.2010, 16:41
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam zawsze gram na wersji normalnej jak jeszcze nie ma patchow i gra sie normalnie. Jak kolega wyzej pisze da sie, a takie narzekanie to chyba tylko po to aby szukac dziury w calym, ot taka Polska cecha narodowa
Oczywiscie ze da sie grac bez patchy, ale w demie czesto mnie wywala do windowsa, jest tez "maly problem" np z iloscia slupkow i poprzeczek. Sa tez drobne bugi, a ja jako fanatyk tej gry od CM 00/01 wole dopieszczone wersje

JOSE
polecam VfB Stuttgart, trzeba się wykazac ale przy dobrym prowadzeniu spokojnie można zrobić z niego jeden z lepszych klubow europy
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując