Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka
Offline
#
2219
26.10.2010, 16:13
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=973
Wpisuje się w każdym temacie ze "swoją" nutą.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Szali
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szali
Znajdź inne posty napisane przez Szali