Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 26.10.2010, 16:13
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=973
Wpisuje się w każdym temacie ze "swoją" nutą.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując