flamengista napisał(a):

Amika wg. gazety.pl ponoć marzy o zatrudnieniu Dana Petrescu.
Pomijając, że jest to pomysł absurdalny (Petrescu ma wyrobione nazwisko i do polskiej ligi nie wróci) - to 145 próba skopiowania naszych pomysłów. Czy naprawdę przy Bułgarskiej nie ma nikogo kreatywnego, mającego pomysł na solidnego fachowca z zachodu?
Za chwilę będzie tak: weszło napisze, że Wisła myśli o zamówieniu papieru toaletowego ze Szwecji, po czym po 2 dniach tir z owym zamówionym papierem przyjeżdża do Wronek. Paranoja.
|
30 grudnia kończy mu się kontrakt z Kubaniem, ale biorąc pod uwagę że awans jest przesądzony(12 pkt przewagi na 3 kolejki przed końcem) nie sądzę by ktoś skąpił mu pieniędzy. Nie w Premier Lidze...