|
Zajebiście.
To teraz jestem niemal pewny, że na Euro 2012 zagramy 11nastką najlepszych piłkarzy z 30 kolejki ligowej.
Kucharczyka rozumiem, wybił się ale Iwański ? Niby ....a za co, za co ?
Smuda bądz patriota, odejdz z reprezentacji !
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|