carpenter napisał(a):

|
To zatrważające, jak niewiele czasu potrzeba niektórym tutaj, aby zapomnieć do czego prowadzi takie ślepe uwielbienie dla trenera. Ile czasu minęło od kiedy, złotousty Maciuś Skorża opuścił szeregi Wisły? Dla mnie spekulacje o rzekomym zwolnieniu bicyklisty, są niczym innym, jak potwierdzeniem faktu iż trener z niego jest żaden i w klubie zdążyli się już o tym przekonać.
|
Jak się tak wypowiadasz o Maaskancie, to znaczy, że jesteś ślepy. Wisła gra coraz lepsze zawody i nawet w przegranym meczu z Górnikiem miała wyrobiony styl. Gra ładnie, po ziemi, noga do nogi, bla bla bla... jest to dla mnie najlepszy trener od czasów Henryka Kasperczaka I bo o drugim to chyba wszyscy chca zapomnieć. I porównywanie do Skorży jest jednak nie na miejscu.