Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2250
Stary 26.10.2010, 15:31
carpenter napisał(a):Wyświetl post
To zatrważające, jak niewiele czasu potrzeba niektórym tutaj, aby zapomnieć do czego prowadzi takie ślepe uwielbienie dla trenera. Ile czasu minęło od kiedy, złotousty Maciuś Skorża opuścił szeregi Wisły? Dla mnie spekulacje o rzekomym zwolnieniu bicyklisty, są niczym innym, jak potwierdzeniem faktu iż trener z niego jest żaden i w klubie zdążyli się już o tym przekonać.
Jak się tak wypowiadasz o Maaskancie, to znaczy, że jesteś ślepy. Wisła gra coraz lepsze zawody i nawet w przegranym meczu z Górnikiem miała wyrobiony styl. Gra ładnie, po ziemi, noga do nogi, bla bla bla... jest to dla mnie najlepszy trener od czasów Henryka Kasperczaka I bo o drugim to chyba wszyscy chca zapomnieć. I porównywanie do Skorży jest jednak nie na miejscu.
Odpowiedz cytując