flamengista napisał(a):

Amika wg. gazety.pl ponoć marzy o zatrudnieniu Dana Petrescu.
Pomijając, że jest to pomysł absurdalny (Petrescu ma wyrobione nazwisko i do polskiej ligi nie wróci) - to 145 próba skopiowania naszych pomysłów. Czy naprawdę przy Bułgarskiej nie ma nikogo kreatywnego, mającego pomysł na solidnego fachowca z zachodu?
Za chwilę będzie tak: weszło napisze, że Wisła myśli o zamówieniu papieru toaletowego ze Szwecji, po czym po 2 dniach tir z owym zamówionym papierem przyjeżdża do Wronek. Paranoja.
|
Marzy to najlepsze określenie.
A co do papieru toaletowego, to podobno caly POZnan już zamówił i czekają, bo w piatek bedzie grube sranie