Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 26.10.2010, 15:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Amika wg. gazety.pl ponoć marzy o zatrudnieniu Dana Petrescu.

Pomijając, że jest to pomysł absurdalny (Petrescu ma wyrobione nazwisko i do polskiej ligi nie wróci) - to 145 próba skopiowania naszych pomysłów. Czy naprawdę przy Bułgarskiej nie ma nikogo kreatywnego, mającego pomysł na solidnego fachowca z zachodu?

Za chwilę będzie tak: weszło napisze, że Wisła myśli o zamówieniu papieru toaletowego ze Szwecji, po czym po 2 dniach tir z owym zamówionym papierem przyjeżdża do Wronek. Paranoja.
Marzy to najlepsze określenie.

A co do papieru toaletowego, to podobno caly POZnan już zamówił i czekają, bo w piatek bedzie grube sranie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując