Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36073
Stary 26.10.2010, 15:18
Mamy nowego dyrektora sportowego, nowego trenerea - może szukanie bramkarza wyglądałoby inaczej? Przedłużając umowę z Mariuszem skazujemy się na kolejne lata niepewności w bramce. Poza tym Jovanic - choć zdanie o nim mam podobne do Twojego - zagrał u nas dopiero kilka meczów, chyba jeszcze za wcześnie by go ocenić na tyle negatywnie, żeby pozbywać się go z klubu.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jovanic niestety, o klasę jest słabszy on Mariusza.
Widziałem Milana na treningu, w kilku meczach - o klasę słabszy od Pawełka to On na pewno nie jest.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 26.10.2010 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując