Mamy nowego dyrektora sportowego, nowego trenerea - może szukanie bramkarza wyglądałoby inaczej? Przedłużając umowę z Mariuszem skazujemy się na kolejne lata niepewności w bramce. Poza tym Jovanic - choć zdanie o nim mam podobne do Twojego - zagrał u nas dopiero kilka meczów, chyba jeszcze za wcześnie by go ocenić na tyle negatywnie, żeby pozbywać się go z klubu.
szprotson napisał(a):

|
Jovanic niestety, o klasę jest słabszy on Mariusza.
|
Widziałem Milana na treningu, w kilku meczach - o klasę słabszy od Pawełka to On na pewno nie jest.