|
Dobra nie ma co pajacowac i wymyslac. Lech Wisla i Legia jak chca sami swoje prawa sprzedawac to niech cos zaczna grac bo to nie jest Anglia czy inna Hiszpania gdzie wiadomo ze co seozn o Mistrza bija sie Barca/Real, gra dobrze Atletico i Sevilla albo o mistrza bija sie Arsenal, Chelsea, ManU, ManC i Liverpool. Narazie patrzac na gre tych naszych 3 tuzow to sie plakac chce i lepszy poziom prezentuje Jaga czy inna Korona. Rozumiem gdyby jakis super poziom prezentowaly te 3 kluby ale to jest taka sama kopanina jak wszystkie inne, jedynie na plus maja to ze sa klubami renomowanymi i meczom Wisly, Lecha i Legii zawsze towarzyszy wiekszy dreszczyk emocji. Niech zostanie tak jak jest bo tak jest dobrze. Na C+ 3 najlepsze mecze, na Orange Sport reszta i kto chce to kupuje sobie cyfre oglada 3 najlepsze mecze a jak ma ochote to dokupuje Orange Sport. A nie ze bedzie ogladal na Polsacie Sport Wisle, na Nce Legie, a na C+ Lecha i reszte ligi ;/ Oby tylko C+ wygral przetarg na nastepne 3 lata i tak bedzie najlepiej dla kibicow a jak kluby chca wiecej kasy to niech zaczna grac, zwiekszaja frekwencje na stadionach (a jest na czym!) i graja w Europie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|