mic napisał(a):

Co do przedluzenia kontraktu uwazam, ze jezeli ma byc dalej taki cyrk z szukaniem bramkarza jak byl (a na to sie zanosi), to bezzwlocznie trzeba przedluzyc. Jovanic niestety to bramkarz gorszy od Pawelka i przy calej sympatii do niego, twierdze ze najlepiej bedzie jak najszybciej go opchnac i zaczac ogrywac Kurto
|
Jovanic niestety, o klasę jest słabszy on Mariusza.
Co do nowego kontraktu, zalezy jak sie zachowa Mariusz. Jeśli dzięki swoim udanym występom ( bo sadze ze takie beda, przy slabej obronie bramkarz zawsze w swietle reflektorow) nie bedzie podbijał konkraktu to ok, w innym przypadku, adios amigos i liczę na Filipa.
E; Ja też chcialbym by Jovanic był super, ale prawda jest inna. Zreszta, skoro trener decyduje się wybrac "pierwszego" i wybiera wyśmiewanego przez wszystkich Pawełka, to chyba coś nie jest tak.
Przypomnijcie, które miejsce miała drużyna Jovanica w rozgrywkach w poprzednim sezonie?