canarinhos napisał(a):

|
Ale to nie info z forum, tylko kumpel chcial na G a musial kupic na E. a dzis na stronie pisza ze bilety sa na wszyskie sektory.
|
To dziwne. Kumpel wczoraj kupowal na G i dostal bez problemu. Poza tym, skoro na Lechie mozna bylo jeszcze dostac resztki przed meczem, to jakim cudem wyprzedaliby na Widzew?
