Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 26.10.2010, 15:12
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie info z forum, tylko kumpel chcial na G a musial kupic na E. a dzis na stronie pisza ze bilety sa na wszyskie sektory.
To dziwne. Kumpel wczoraj kupowal na G i dostal bez problemu. Poza tym, skoro na Lechie mozna bylo jeszcze dostac resztki przed meczem, to jakim cudem wyprzedaliby na Widzew?