Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7927
Stary 26.10.2010, 15:06
emjot napisał(a):Wyświetl post
równie niebezpieczne jest kreowanie Marokańczyka na kogoś niezbędnego Wiśle
a on jest
całkowicie zbędny i póki co nie ma żadnych powodów do tego by go wpuszczać na boisko
ok zbędny. - jakieś uzasadnienie ?

To że nie strzela bramek, to znaczy zbędny?

Jak nie grał Gułą, Boukhari jako jedyny piłkarz wychodził do piki zagrywanej przez naszych beznadziejnych obrońcow, co pozwalało przenieść ciężar gry i stosować próby gry atakiem pozycyjnym.Gdy po tą piłke nie wychodził, nasi obrońcy grali dzidę w przód na walkę.

Ok.

zbędny - zbyteczny , niepotrzebny , nieprzydatny , bezużyteczny , nieużyteczny , niekonieczny , daremny , bezcelowy , próżny , redundantny , potrzebny jak dziura w moście/jak umarłemu kadzidło

Jeśli byłby zbędny sądzisz ze w 10 byśmy np. wygrali ten ostatni farciarski mecz?

Zresztą, emjot, masz jakieś podstawy by oceniac piłkarzy przez pryzmat bycia trenerem czy to tylko twoje "widzimisię" ?
E: Oczywiście, wszyscy antyBoukhari robicie spisek pt" Maaskant gra swoimi ludzmi"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując