serek.c2 napisał(a):

Wybacz, nie będę szukał cytatów - wystarczy mi, że napiszesz, że nie uważasz Mariusza za świetnego fachowca, uwierzę Ci na słowo Tak ostro bronisz Mariusza, że zwyczajnie pomyślałem, ze masz go za bardzo dobrego zawodnika - mój błąd.
Mam do Ciebie pytanie - czy uważasz, że Mariusz zasługuje na przedłużenie z nim kontraktu?
|
Nie uwazam Pawelka za super bramkarza, ba, nie uwazam go nawet za dobrego bramkarza. Jest poprostu przecietny. Obroni to co ma obronic, czasem pusci babola, a czasem obroni 200% sytuacje. Nie broni Mariusza, nie rozumiem napierdalania na kogos dla zasady. Tak samo bede pisac w przypadku Cikosa, Lobo i innych.
Co do przedluzenia kontraktu uwazam, ze jezeli ma byc dalej taki cyrk z szukaniem bramkarza jak byl (a na to sie zanosi), to bezzwlocznie trzeba przedluzyc. Jovanic niestety to bramkarz gorszy od Pawelka i przy calej sympatii do niego, twierdze ze najlepiej bedzie jak najszybciej go opchnac i zaczac ogrywac Kurto