DysoN napisał(a):

Nie chce sie wglebiac w zawilosci komercyjne przychodow z transmisji ale mi aktualna forma w C+ odpowiada. Mam trzy najlepiej zapowiadajace sie mecze kolejki i kilka programow o lidze. A czasu by ogladac wszystko i tak nie mam.
Nie odpowiadala by mi sytuacja ze by miec magazyn ligowy musiec miec cyfre, a do meczow Wisly np polsat :/
Ja tez jestem dobrym przykladem na to ze o wyborze na cyfry zadecydowalo wlasnie posiadanie praw do ligi polskiej i najwazniejszych europejskich. Tak szczerze to mi sie ostatnio nawet nie chce ogladac polsatowskiej ligi mistrzow (tj na otwartym) na poziomie rozgrywek grupowych.
|
100% poparcia
LM czy LE to oglądne, ale takiego przyciągania jak ma nasza rodzima liga nie ma nic