Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5032
Stary 26.10.2010, 14:50
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nie chce sie wglebiac w zawilosci komercyjne przychodow z transmisji ale mi aktualna forma w C+ odpowiada. Mam trzy najlepiej zapowiadajace sie mecze kolejki i kilka programow o lidze. A czasu by ogladac wszystko i tak nie mam.
Nie odpowiadala by mi sytuacja ze by miec magazyn ligowy musiec miec cyfre, a do meczow Wisly np polsat :/
Ja tez jestem dobrym przykladem na to ze o wyborze na cyfry zadecydowalo wlasnie posiadanie praw do ligi polskiej i najwazniejszych europejskich. Tak szczerze to mi sie ostatnio nawet nie chce ogladac polsatowskiej ligi mistrzow (tj na otwartym) na poziomie rozgrywek grupowych.
100% poparcia

LM czy LE to oglądne, ale takiego przyciągania jak ma nasza rodzima liga nie ma nic
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując