Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36067
Stary 26.10.2010, 14:48
emjot napisał(a):Wyświetl post
mistrzuniu
to ty ochłoń.
Ja jestem zimny jak głaz.
Prezes postanowi go podpisać, Cupiał to klepnie?
Ich sprawa i ich pieniądze.
A płakać będziemy my...
ps. Uważasz że z Lechią nie uwalił 1 bramki? no no...
a i drugiej nie ...
fiu fiu...
Wydurniasz sie z kazdym postem twierdzac, ze 1-sza bramka jest wina Mariusza.
Odpowiedz cytując