Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5029
Stary 26.10.2010, 14:37
Pomysl jednak utopijny. Dla kibica np Legii czy Wisly wydaje sie swietny, ale jednak liga to te 16 druzyn i watpie by ktokolwiek odpowiedzialny pozwolil by nie byla traktowana jako calosc.

Ja osobiscie chcialbym zeby byla taka liga, w ktorej sa najbardziej zasluzone druzyny w Polsce + te z najwiekszych miast. Liga moze i mniejsza, ale na 100% medialnie lepsza niz to co mamy teraz. Wtedy jest wiecej meczy ktore chce ogladac przecietny fan pilki. Wisla,Widzew,Lech,Legia,Ruch,Gornik,GKS,Pogon,Slas k,LKS,Lechia...no i dobrac cos jeszcze Problem w poziomie sportowym i w tym, ze zawsze ktos by spadal i ktos by wchodzil...No i to jednak malo "przyjazne" dla innych i niby zabijajace idee sportu
Ostatnio edytowane przez kreseq : 26.10.2010 o godz. 14:42.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując