Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36066
Stary 26.10.2010, 14:26
mic napisał(a):Wyświetl post
Wiec wg Ciebie powinien wejsc miedzy 2 obroncow na 9m ? Moze przy tak szybko bitej pilce zdolalby dojsc max do 5.

Dobrze wiedziec
radzę oglądnąć powtórkę
był góra 6 metr to raz
dwa: zamiast robić krok do przodu i krok do tyłu trzeba było się na coś zdecydować
zostaję w bramce
wychodzę do przodu
i tyle...
ale jak już to zdecydowanie
a nie jak "Radosław M"
ps. wiesz co wciśnij ignor a nie insynuuj mi nie wiadomo co. Bo najpierw Pawełek musi obronić tego karnego.
Póki co ta insynuacja jest bezprzedmiotowa.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując