Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36065
Stary 26.10.2010, 14:22
emjot napisał(a):Wyświetl post
krok do przodu
krok do tyłu przy I bramce
i oglądanie się na stopera. A nuż wybije
klasyczny "Radek Majdan" w wykonaniu Pawełka
Wiec wg Ciebie powinien wejsc miedzy 2 obroncow na 9m ? Moze przy tak szybko bitej pilce zdolalby dojsc max do 5.

Dobrze wiedziec

Pytanie retoryczne, zakladam ze Pawelek obroni karnego, bedziesz tez usilnie wciskac ludziom ze to nie Pawelek obronil tylko ABC zle strzelil ?
Wlasnie....

Tak, widze ze juz brak argumentow
Ostatnio edytowane przez mic : 26.10.2010 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując