emjot napisał(a):

krok do przodu
krok do tyłu przy I bramce
i oglądanie się na stopera. A nuż wybije
klasyczny "Radek Majdan" w wykonaniu Pawełka
|
Wiec wg Ciebie powinien wejsc miedzy 2 obroncow na 9m ?

Moze przy tak szybko bitej pilce zdolalby dojsc max do 5.
Dobrze wiedziec
Pytanie retoryczne, zakladam ze Pawelek obroni karnego, bedziesz tez usilnie wciskac ludziom ze to nie Pawelek obronil tylko ABC zle strzelil ?
Wlasnie....
Tak, widze ze juz brak argumentow
