Nie, wywalmy go z druzyny bo forumowym pokemonom sie nie podoba
Ochlon czlowieku, bo widac bardzo Cie boli ze on gra w Wisle. Skoro tak bardzo widzisz 'minusy', to wysil sie i tez zauwaz 'plusy' - chyba ze zylka Ci peknie i nie bedziesz mogl przyjac tego do wiadomosci
PS. "Dwie szmaty z Lechia" - jeblem o ziemie
Co do umierania za zawal to radze isc do lekarza, da Ci cos na uspokojenie, bo takie rzeczy nieleczone prowadza do Kobierzyna