Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36060
Stary 26.10.2010, 14:13
emjot napisał(a):Wyświetl post
tak się tworzy mity
nie zawalił meczu, może i coś tam mu plącze i wpada ale generalnie to nie jest zły

ja nie pamiętam meczu żeby go Pawełek wybronił
nie pamiętam karnego którego by obronił (poza tym Frankowskiego czy Żurawskiego już nie pomnę w Odrze jeszcze)

dajmy mu kontrakt

i umierajmy na zawał przez następne x lat
dziękuję postoję
ps. dwa ostatnie mecze: szmata z GZ i dwie szmaty z Lechią ( przy drugiej bramce potencjalnie gdyby był na boisku jakikolwiek stoper powinien wyekspediować piłkę w trybuny, więc tu jego wina jest nieco mniejsza)
Nie, wywalmy go z druzyny bo forumowym pokemonom sie nie podoba


Ochlon czlowieku, bo widac bardzo Cie boli ze on gra w Wisle. Skoro tak bardzo widzisz 'minusy', to wysil sie i tez zauwaz 'plusy' - chyba ze zylka Ci peknie i nie bedziesz mogl przyjac tego do wiadomosci


PS. "Dwie szmaty z Lechia" - jeblem o ziemie

Co do umierania za zawal to radze isc do lekarza, da Ci cos na uspokojenie, bo takie rzeczy nieleczone prowadza do Kobierzyna
Ostatnio edytowane przez mic : 26.10.2010 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując