Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5027
Stary 26.10.2010, 14:07
I liczba abonentów C+ leci na łeb na szyję. Według ich wewnętrznych badań(które były opublikowane w zeszłym roku) co 6 abonent kupuje dekoder ze względu na polską ligę. Żaden z tych klubów nie gwarantuje takiej ilości widzów. Co zaś do sprzedaży praw telewizyjnych jeśliby kluby te się wyłamały musiałyby zrezygnować z udziałów w ekstraklasie sa(co wiąże się z relegacją z ligi), bowiem prawa telewizyjne są jednym z głównych aktywów jakie kluby wnoszą do tego konsorcjum. Reasumując kolejna bzdura wypisana przez PS
Odpowiedz cytując