Negocjować indywidualnie,sprzedać prawa C+ za niezłe pieniądze, podejrzewam,że za trzy zespoły będące solą ligi ładnie zapłacą,a reszta niech się upycha po jakiś nkach czy polsatach. Tak więc piątek,sobota,niedziela. Trzy zespoły,trzy mecze,trzy dni. Dla mnie bomba

a to wszystko jeszcze przeplatane meczami ligi angielskiej. Konkret.