Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7924
Stary 26.10.2010, 13:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
tu już troche przesadziłeś: Boukhari nie wykonuje kółeczek, czasami zawalnia akcję, faktycznie, kiedy trzeba, ale o wiele częściej właśnie szybkim podaniem ją przyśpiesza. Co do podań do tyłu, to kto ich nie ma? Jednak Boukhari własnie jako jedne z nielicznych u nas potrafi dograc piłkę do przodu.

Ja wiem, że słowa czasami kreują rzeczywistość i ze wystarczy coś kilka razy na forum powtórzyc, aby większość w to uwierzyła.
Większość uwierzyła swego czasu w beztalencie Petrescu, wiekszość uwierzyła swego czasu w to, że mamy świetnego bramkarza w osobie Pawełka, większość uwierzyła, że Jirsak to kreatywny pomocnik. I takich przykładów tego w co uwierzyła większość na podstawie kilkukrotnie powtórzonych wpisów na forum mógłbym przytoczyć więcej.
Tylko po co?
Większośc i tak, czu\ytając powtarzające się posty, uwierzy temu, że Boukhari tylko przeszkadza w grze (wbrew oczywistym faktom) i bedzie najeżdżała na tego piłkarza
równie niebezpieczne jest kreowanie Marokańczyka na kogoś niezbędnego Wiśle
a on jest
całkowicie zbędny i póki co nie ma żadnych powodów do tego by go wpuszczać na boisko
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując