Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5025
Stary 26.10.2010, 13:52
Ja sie oczywiscie podpisuje pod tym, co pisaliscie o zagranicznej mysli szkoleniowej, ale pod jednym i to zasadniczym warunkiem...zatrudniajmy dobrych lub srednich szkoleniowcow z lig zachodnich, a nie slabych(tzn. takich, ktorzy spadali, byli zwalniani z kolejnych klubow lub tez zawsze czlapali w dolnej czesci tabeli), bo slaby szkoleniowiec(nawet wychowany w lidze profesjonalnej) bedzie mial slabe wyniki w kiepskiej lidze.
Odpowiedz cytując