Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 26.10.2010, 13:51
Z tego co kiedyś mówił Basałaj, ma w planach utworzenie takiego muzeum.
Mam nadzieje, że do tego rzeczywiście dojdzie, a nie były to słowa rzucone na wiatr.
Trzeba zrobić coś na cześć ludzi, którzy tak wiele zrobili dla tego klubu.
Odpowiedz cytując