Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36055
Stary 26.10.2010, 13:13
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post

To chyba go nie widziałeś w żadnym meczu. Sprzedać go i zapomnieć o nim. Umiejętności starczy mu może na taką Niecieczę czy inne Stróże.
Moim zdaniem Górnik Polkowice właśnie to drużyn tego pokroju należy.
Odpowiedz cytując