Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1676
Stary 26.10.2010, 12:15
Trawę położyła ponoć najlepsza firma z możliwych na świecie, systemy naświetlania i wentylacji już są w Poznaniu, pewnie dzisiaj wieczorem tudzież jutro ruszy naświetlanie. Trawa będzie poddana monitoringowi przez specjalistów z Anglii. Kolejna wymiana ma być po sezonie, wtedy wymienione zostanie też całe podłoże, poprawiony drenaż.
Jeśli ta wymiana nie wypali, chyba faktycznie zostaje nam albo wymienianie nawierzchni co 10 kolejek, albo sztuczna murawa.
Odpowiedz cytując