Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5023
Stary 26.10.2010, 11:39
^^
w uzupełnieniu postu przedmówcy mam hit. Oto okazało się, że Wichniarek poleciał do ME dlatego że ośmielił się stwierdzić, że głupotą był lot powrotny do Poznania po meczu LE a potem kilkugodzinna wycieczka do Zabrza na mecz, powrót i kolejna wycieczka autokarem do Krakowa w ich formie. Że trzeba było przylecieć na Śląsk, na parę dni zgrupowania przed dwoma arcyważnymi meczami, żeby się pozbierać do kupy. No i paru naszym grajkom było to nie w smak, taki profesjonalizm. Woleli piątkowy wieczór w Poznaniu spędzić, a co Cóź, chłopak bundesligi w naszym kraju oczekiwał. Poza tym uświadomił paru zawodnikom, którzy chcą jeszcze coś ugrać w życiu, jak mierny mamy sztab szkoleniowy. No i tym podpadł 'górze'.

hah, a na Cracovię i tak samolotem lecą
Odpowiedz cytując