Oldpara napisał(a):

Ja również.
Pawełek jest wyśmiewany i wyszydzany, ale tak na prawdę w Eklstraklasie lepszych bramkarzy po odejściu Muchy nie ma. Popatrzmy jak zagrali Sandomierski, czy Buric w ostatniej kolejce.
A Pawełek pawełkuje raz na jakiś czas, kiedy piłka mu gdzieś skacze, wypada, plącze się itp ale.... w sumie to żadnego meczu nam nie zawalił, mimo, ze o palpitacje serca czasem przyprawia, a kilka wybronił.
|
Jednak ja bym wolał Sandomierskiego albo Burica. Lepsze warunki fizyczne i o wiele mniej wiosen=szansa rozwoju i przy łucie szczęścia (trenerzy+menago) kariery (znaczenia i zarobku dla klubu) na miarę np. Fabiańskiego.
W ogóle cała sytuacja jest kuriozalna - od dawna zdaniem wszystkich w klubie potrzebny jest lepszy bramkarz od Pawełka, "szukamy" go 2-3 lata po czym sprowadzamy za paręset tys. euro gościa na ławę i jesteśmy praktycznie w takiej samej dup.e i kilkaset tys. euro w plecy.
Nie ma jaj - nic się takiego nie stało, żeby można było stwierdzić, że Mario nagle zacznie bronić o klasę lepiej niż dotąd. Z drugiej strony jak mamy tak szukać jak dotąd to niech zostanie - bo inaczej znów wywalimy kasę na jakiegoś przeciętniaka. Z trzeciej strony co wtedy z Kurto - trzeba mu dać zielone światło na grę.. jak nie w Wiśle to nie wiem... Polonia Bytom czy kto tam...