|
mój skład: Pawełek - Cikos Chavez Bunoza Pi Brożek - Małecki Sobolewski Garguła Kirm - Rios - Pa Brożek.
Za Paljicia wolę Brożka bo już troche na tej obronie grał a w meczu z Lechem nasza obrona może mieć trochę więcej pracy, szczególnie jej boki. Co do taktyki to tylko i wyłacznie atak. Im więcej my bedziemy przy piłce tym mniej oni. Agresja w grze i Lech niec nie zdziała.
|