funkykoval napisał(a): 
Błagam nie Wolę zgadywać niźli zadawać zagadki.....
|
w takim razie
kto?
Powód: nie ukrywam, że zagadka łatwa i w sam raz dla funkykovala : ) odpowiadać i bawić się dalej
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 26.10.2010 o godz. 09:30.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|