Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16185
Stary 26.10.2010, 08:50
jak to jest z tymi elektronicznymi bandami reklamowymi zawsze po kazdym meczu wywozili a teraz po meczu z Lechia dalej stoja. Czyzby zostaly zakupione ?
Odpowiedz cytując