Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Seba_kraków
Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków NH
Offline
#
285
26.10.2010, 07:45
Pawełek-Cikos-Bunoza-Chavez-Branco-Garguła-Wilk-Palijć-Kirm-Rios-Małecki
Tak coś czuje że dzisiaj wyjdziemy na Widzew
Seba_kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seba_kraków
Znajdź inne posty napisane przez Seba_kraków