Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
284
26.10.2010, 07:29
Bardzo niefajnie, że Paweł wypadł, bardzo... Wydaje się, że na dziś nie mamy porównywalnego zastępcy.Oby Mały dał radę.
arti